Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri cep telefon kontrollü kablolu ve kablosuz olarak çevre güvenlik, iş yerleri, konutlar, imalathaneler, fabrikalar, kamu kurumları gibi bölgelerde can ve mal güvenliğini sağlamaktadır.
Olayları anında haber verebilmesi “Alarm sistemleri” ne erken uyarı özelliği kazandırmıştır. Haber alma merkezine bağlandığı gibi doğrudan ilgili kişiye de haber verebilmektedir.
Cep telefonundan kontrol edildiği gibi bilgisayar, tablet, diyafon interkom sisteminden de kontrol edilebilmektedir. Güvenlik kamera sistemleri ile birlikte çalışabilmektedir. Hırsız alarm sistemleri Ankara içi hizmet vermekteyiz.

Kablosuz Hırsız Alarm Sistemleri.

Alarm sistemlerinde kablosuz ürünler de kullanılmaktadır. Bu ürünler kablosuz hareket sensörü, manyetik kontak, dış siren, iç siren, şifre paneli keypad, duman dedektörü, gaz dedektörü, ışın sensörü, beam dedektör, kablosuz tekrarlayıcı üniteler, kablosuz ana paneller, uzaktan kumandalar gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Geniş kapsama alanları sayesinde uzak bölgelere, çok katlı bölgelere hırsız alarm sistemi uygulanabilmektedir.

Kablolu Hırsız Alarm Sistemleri.

Kablolu Alarm sistemleri de kablosuz alarm sistemlerinde olduğu gibi hareket sensörü, manyetik kontak, dış siren, iç siren, şifre paneli keypad, duman dedektörü, gaz dedektörü, ışın sensörü, beam dedektör, kablosuz tekrarlayıcı üniteler, kablosuz ana paneller, uzaktan kumandalar gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.
Adresli ve roleli olarak ayrılırlar. Roleli modeller klasik bildiğimiz alarm sistemleridir fiyatı düşüktür. Adresli olanlar yüksek adetli uç birimler kullanılacağı ve uzak mesafelerde çalışacağı durumlarda uygulanmaktadır.