Network Kablolama

Kablolama sistemi bir binanın tüm kontrol ve haberleşme sinyallerinin analog ve dijital olarak iletimi için yapılan tüm kablolama aktif ve pasif cihazlarından oluşur.

Elektrik Tesisat Proje

Eymen Emre Elektrik; geleneksel ve modern hizmet mimarisini ön plana çıkarak, ihtiyaç ve beklentilerinizi en üst seviyede karşılayan bir Proje Çözüm firmasıdır.

Araç Şarj İstasyonları

Evlerdeki Her Türlü Uygulamada Kullanılabilen, Özelleştirilebilir Elektrikli Araç (EA) Şarj İstasyonları
Green Motion Home, iş veya dış mekanlarda kullanım için tasarlanmıştır ve çeşitli aksesuar seçenekleriyle özelleştirilebilir.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız Alarm Sistemleri cep telefon kontrollü kablolu ve kablosuz olarak çevre güvenlik, iş yerleri, konutlar, imalathaneler, fabrikalar, kamu kurumları gibi bölgelerde can ve mal güvenliğini sağlamaktadır.

Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemi; yaşam merkezlerinin hd, dijital, 4K ultra hd uydu yayınlarından toplu olarak faydalanmaları için tek bir merkeze kurulan ve bu merkezden her bir dairenin yayın almasını sağlayan sistemlerdir

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın Alarm Sistemi sayesinde erken aşamada algılanan yangının daha hızlı kontrol altına alınabilmesi mümkün

Kamera Sistemleri

Kamera güvenlik sistemleri kapalı devre çalışabildiği gibi, cep telefonu kamera izleme ve uzaktan kamera yazılımı ile de kontrol altına alınabilmektedir.